Vesmír očami detí 2023 Šaľa Vyhodnotenie
Porota hodnotila práce v zložení: predseda Mgr. Peter Rehák
členovia Mgr. Erik Fehér
Mgr. Viliam Šulík - pedagógovia základných umeleckých škôl,
aby spomedzi 192 výtvarných prác žiakov MŠ, ZŠ a ZUŠ okresu Šaľa vybrali tie najkreatívnejšie, niečím nápadité, umelecky dobre spracované, proste naj...
Do XXXVIII. ročníka výtvarnej súťaže sa zapojilo v okrese Šaľa 18 škôl – MŠ, ZŠ a ZUŠ.
Ocenených pozývame vo štvrtok, dňa 23.3.2023 o 9.00 do KOS v Nitre na prevzatie diplomu a ceny
(informácia bola zaslaná na mail do škôl).
OCENENÉ PRÁCE, postupujúce do celoslovenského kola, ktoré organizuje SÚH Hurbanovo:
(meno súťažiaceho, vek, názov práce, škola, meno pedagóga)
I. kategória – materské školy okresu Šaľa
Oliver Bogdan, 6 r., Pristátie na Mesiaci, ZŠ s MŠ L. Osztényiho s VJM, Selice, Mgr. Veronika Hozlárová
Lukas Luprich, 7 r., Vesmírne telesá, ZŠ s MŠ Bernolákova, Šaľa, Mgr. Katarína Zimmerman
Kiara Ovečková, 6 r., Žijú medzi nami, ZŠ s MŠ Hájske, Mgr. Libuša Lenčéšová
Jennifer Biháriová, 6 r., Tajomný vesmír, ZŠ s MŠ Bernolákova, Šaľa, Mgr. Katarína Zimmerman
Roland Keszeli, 6 r., Naša Zem – modrá planéta, MŠ s VJM Tešedíkovo, Juliana Hajduková
II. kategória – základné školy okresu Šaľa 0. – 4. roč.
Hana Ďuráčová,8 r., Vesmír očami detí, ZŠ s MŠ Vlčany, Mgr. Klára Jancsová
Fanni Petényiová, 9 r., Galaxia, ZŠ s VJM Vlčany, Andrea Darázsová
Hana Packová, 10 r., Môj sen, ZŠ s MŠ Hájske, Mgr. A. Práznovská
Karolína Botošová, 7 r., Slovenskí kozmonauti, ZŠ A. Pongrácza s VJM, Neded, Mgr. Eva Gyeszatová
Katarína Adamkovičová, 7 r., Sústavička slnečná, ZŠ Ľ. Štúra, Šaľa, Mgr. Eva Siposová
III. kategória – základné školy okresu Šaľa 5. – 9. roč.
Lea Sekerešová, 13 r., Vesmírni priatelia, ZŠ s MŠ Horná Kráľová, PaedDr. Blanka Horáková
Lea Šimeková, 14 r., Cesta k Slnku, ZŠ s MŠ J. Murgaša, Šaľa, Mgr. Macáková
Zsófia Banászová, 12 r., Tajomstvá vesmíru, ZŠ s MŠ P. Pázmanya s VJM, Šaľa, Mgr. Ildikó Mészárosová
Lucia Kováčová, 13 r., Svetlo sústavy, ZŠ J.C. Hronského, Šaľa, Mgr. Jana Lenická
Alexandra Petrovičová, 12 r., Moja predstava vesmíru, ZŠ s MŠ Hájske, Mgr. A. Práznovská
IV. kategória – základné umelecké školy okresu Šaľa prípravné štúdium ZUŠ a 0. - 4. roč. ZŠ
Marko Keszeli, 9 r., Môj vesmír, ZUŠ Šaľa, Eva Molnárová
Ema Takáčová, 6 r., Kozmický výlet, ZUŠ Šaľa, Mgr. Lenka Balážová
Adrián Čačaný, 9 r., Prelet vesmírom, ZUŠ Šaľa, Eva Molnárová
Agnes May Bunney, 6 r., Vesmír, ZUŠ Šaľa, Marek Vanek
Natália Ďurišová, 8 r., Čo je vo vesmíre, ZUŠ Šaľa, Mgr. Lenka Balážová
V. kategória – základné umelecké školy okresu Nitra 5. – 9. roč. ZŠ
Rafael Száraz, 12 r., Vesmír, ZUŠ Šaľa, Eva Molnárová
Radoslav Pacúch, 13 r., Zrážka, ZUŠ Šaľa, D. Kvačkayová
Oceneným ešte raz GRATULUJEME a tešíme sa na nich 23.3.2023.
VYHODNOTENIE NA STIAHNUTIE PDF 133 kB
Účastníci súťaže majú možnosť vyplniť dotazník o súťaži, ktorý je umiestnený na webovom sídle SÚH na linku: https://www.suh.sk/organizujeme/sutaze/vesmir-ocami-deti/
Všetky termíny:
- 16. marec 2023 09:00